Služby

Air Taxi slovakia

Naša firma bola založená 28.01.2013. Zabezpečuje prepravu osôb v meste Zvolen a jeho okolí. Dbáme na komfort a čistotu pre zákazníkov. Vedúci má 11-ročnú prax v rámci celej Európy.

preprava na letiská

Zavezieme vás z domu, firmy na ktorékoľvek letisko v Európe. Letisko Ferenca Liszta Budapešť, Letisko Sliač, Letisko Viedeň-Schwechat a iné. Máme s tým bohaté skúsenosti. Pri vašom prílete vás budeme čakať s veľkým alebo malým autom s klimatizáciou či prídavným kúrením
a, samozrejme, s veľkým úložným priestorom. K dispozícii aj limuzína Mercedes-Benz E class s vodičom. Vodič hovorí anglickým , nemeckým a ruským jazykom .

PREPRAVA PACIENTOV

Každému, kto potrebuje prepravu k lekárovi, do nemocnice alebo na vyšetrenie, ponúkame služby prepravy z adresy na adresu, teda z domu k lekárovi alebo na iné špecializované pracovisko kdekoľvek
v rámci Slovenskej republiky. V blízkej dobe plánujeme kúpu vozidla na prepravu ZŤP vozíčkarov tak, aby bolo dostupné 24 hodín denne. Na prepravu sa vzťahuje zľava vo výške 50%.

SVADBY

Užite si vo svoj svadobný deň trochu luxusu! Prenajímame svadobnú limuzínu, aby ste si svoje áno povedali ešte štýlovejšie. Pre ušetrenie starostí s dopravou zabezpečujeme rozvoz svadobčanov mikrobusmi, ktoré sú k dispozícii počas celého trvania svadby.

KONTAKT

+421 910 818 180
ODŤAHOVÁ SLUŽBA

Ostalo vaše auto nepojazdné? Nevolajte predražené odťahové služby. Okrem prepravy osôb zabezpečujeme 24 hodín denne 7 dní v týždni aj odtiahnutie havarovaného, poškodeného či inak nepojazdného vozidla. Postaráme sa o nonstop odťah vášho vozidla v mestách Zvolen, Detva, Hriňová, Krupina, Žiar nad Hronom, Kremnica či Banská Bystrica a ich okolí, ale aj v rámci celej Európskej únie. Poskytujeme aj možnosť požičania päť až deväťmiestneho náhradného vozidla.

Is your car suddenly broken-down? Do not call overcharged vehicle rescue. In addition to the transport of persons, we also provide removing the crashed, damaged or immobile vehicles 24 hours a day, 7 days a week. We will take care of your broken-down vehicle in the towns of Zvolen, Detva, Hriňová, Krupina, Žiar nad Hronom, Kremnica or Banská Bystrica and their surroundings, but also throughout the European Union. We also offer the possibility of renting a five to nine-seat replacement vehicle.

DISPEČING / DISPATCHING

+421 902 628 847
OPRAVA DEFEKTU

Medzi naše služby patrí aj nonstop pomoc pri oprave defektu. 24 hodín denne 7 dní týždni zabezpečujeme opravu defektu v mestách Zvolen, Detva, Hriňová, Krupina, Žiar nad Hronom, Kremnica či Banská Bystrica a v ich okolí.

Our services also include nonstop help in repairing the defect of wheel. 24 hours a day, 7 days a week, we repair the defects of wheels in the towns of Zvolen, Detva, Hriňová, Krupina, Žiar nad Hronom, Kremnica and Banská Bystrica and their surroundings.

DISPEČING / DISPATCHING

+421 944 008 111
SÚKROMNÁ PREPRAVA

Preprava pri rôznych firemných akciách, svadbách alebo oslavách.

DISPEČING / DISPATCHING

+421 944 008 111

Kontakt

Kontakt

AIR TAXI SLOVAKIA

Prevádzková doba

Zvolen:
pondelok – štvrtok: 4:30 – 23:00
piatok – sobota: 0:00 – 24:00
nedeľa: 0:00 – 23:00

Detva:
pondelok – štvrtok: 6:00 – 22:00
piatok: 6:00 – 00:00
sobota: 0.00 – 00:00
nedeľa: 0:00 – 22:00

Prevozy mimo prevádzkovej doby sú možné v prípade dohody aspoň 1 deň vopred.
Prevozy z/do nemocnice a na pohotovosť zabezpečuje Dopravná zdravotná služba v každom okresnom meste. Sanitku, alebo záchranku Vám pošlú po zavolaní na tel. číslo 155, alebo 112.

[recaptcha]

logo_stick
fb

Copyright (c) 2018 AIR TAXI. Manage by / Redicon.sk